Omn Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti Omn Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti

2002 yılında kurulan  BTS  , Türk ekonomisinin saygın kuruluşlarından biri olarak  faaliyet göstermekte ve yenilenen kurumsal kimliği ile bugün, BTS Gümrük Müşavirliği Ltd Şti ve OMN Gümrük Müşavirliği Ltd Şti adı altında hizmet vermektedir. İşlemlerini 3 ana başlık altında toplayan BTS  Gümrük Müşavirliği, Uluslararası Nakliye organizasyonu , Antrepo işletmeciliği ve Gümrüksüz depolama ve dağıtım ağırlıklı olarak ,Türkiye'nin dört bir yanına hizmet götüren  A ve B belgelerine sahip, müşavir karneli uzman kadrosu , sürekli güncellenen donanımı ve teknolojik yatırımları ile sektörde standartları  belirleyen öncü bir markadır. Bütün çalışma alanlarını kapsayan İSO9001- İSO 27001 kaliteli yönetim sistemine sahip olan BTS , İstanbul Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm gümrüklerde, Mersin Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm gümrüklerde, İnegöl Gümrük Müdürlüğü ve Ankara Tır Gümrüğü başta olmak üzere,Türkiye'nin pek çok ilinde geniş kadrosu ile yüksek işlem hacmini gerçekleştirmektedir.

 

Gümrükleme sektöründe; İthalat, İhracat, Transit ve Antrepo kapsamındaki hizmetleri vermektedir. Gümrük Müşavirliği departmanındaki yaklaşık 100 kişilik ekibi ile dış ticaret işlemlerini organize etmek üzere kesintisiz olarak faaliyet göstermektedir.

BTS sunduğu interaktif gümrük hizmetleri kapsamında , gümrük işlemlerinde bilge sistemine Liease-Line bağlantı ile direk iletişim sağlanmaktadır. Böylece tüm gümrük işlemleri elektronik data ınterchange (EDİ) ve E-imza ile direk BTS merkezinden ve buna bağlı şubelerinden gerçekleştirebildiği için işlem süresi kısalmaktadır

 

BTS gümrük müşavirliği, ağırlıklı olarak tekstil, oyuncak , hediyelik eşya ,optik alet cihazlar, ayakkabı, deri ve bunlardan mamül eşyalar, kimya sanayi, demir-çelik, otomotiv yedek parça ,makine ve mekanik cihazlar, taklit mücevherci eşyası, oyun ve spor malzemeleri, çeşitli mamul eşya ,gıda ile temas eden ürünler, plastik hammadde, ağaç ve ahşap eşya, adi metaller ve bunlardan eşyalar, mobilya, elektrik elektronik gibi sektörlerde hizmet vermektedir.